Masz pytanie?
Aktualności
Licznik
Dzisiaj: 7 Wszystkich: 19567
Teraz polecamy
Subskrypcja

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej o produktach i usługach oferowanych przez nasz sklep, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Regulamin

 

 Regulamin
Data publikacji: 17.11.2017

I DEFINICJE
1. Produkt- towar, który może być przedmiotem sprzedaży w FiJa Handmade.
2. Kupujący- użytkownik, który podejmuje działania zmierzające do zakupu Produktów oferowanych przez FiJa Handmade.
3. Sprzedający- użytkownik, którego konto zostało rozszerzone o dodatkowe funkcje, umożliwiające mu sprzedaż Produktów w FiJa Handmade.
4. Zakup- transakcja inicjowana przez Kupującego poprzez złożenie zamówienia, która prowadzi do zawarcia umowy kupna-sprzedaży pomiędzy Sprzedającym i Kupującym. Zakup dokonywany jest poprzez Internet w formie umowy zawieranej na odległość.  

II. ZASADY OGÓLNE
1. Kupując w sklepie FiJa Handmade na każdy zakupiony produkt wystawiam paragon fiskalny. Firma nie wystawia faktur VAT.
2. Czas realizacji zamówienia, w przypadku zamówienia produktów dostępnych to 48h od momentu zaksięgowania wpłaty na konto.
3. W przypadku zamówienia produktu spersonalizowanego czas oczekiwania na zamówienie od momentu zaksięgowania wpłaty wynosi od 7 do 14 dni roboczych. Klient może zamówić każdy produkt jaki jest dostępny w ofercie.
4. Po złożeniu zamówienia proszę o wypełnienie formularza zawierającego dane kupującego, adres dostawy oraz sposób zapłaty. 
5. Wpłaty proszę dokonywać na podany rachunek: 54 1020 5138 0000 9102 0186 4958 PKO BANK POLSKI oddział 1 w Świdnicy
6. Zakupiony towar wysyłam poprzez firmy kurierskie, usługi Poczty Polskiej.
7. Sklep proponuje zapłatę kartą kredytową w PayPal bądź przelew tradycyjny.
8. Aktualizacja stanu magazynowego do 2 dni roboczych.
9. W przypadku nie znalezienia odpowiedniego produktu proszę o wiadomość e-mail. 
10. W ofercie znajdują się prace innych rękodzielników oraz moje.


III. REKLAMACJA I EWENTUALNY ZWROT
1. Konsument, który zawarł umowę na odległość, ma prawo w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów.
2. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.
3. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej ma odległość umowę uważa się za niezawartą.
4. Jako Sprzedawca mam obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostawy Produktu.
5. Obowiązkiem Konsumenta jest zwrócenia Produktu Sprzedawcy w terminie nie później niż 14 dni kalendarzowych.
6. Zastrzegam sobie możliwość zwrotu wszystkich dokonanych przez Konsumenta płatności w momencie, kiedy produkt dotrze do Sprzedawcy.
7. Jako Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności jakiego użył konsument.
8. Konsument może złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy w dowolny sposób. Zalecam złożenie takiego oświadczenia pisemnie albo w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej.
9. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentow w odniesieniu do umów świadczenia usług, jeżeli Sprzedawca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą Konsumenta, który został poinformowany przed rozpczęciem świadczenia, że po jego spełnieniu świadczenia przez Sprzedawcę utraci prawo odstąpienia od umowy.


IV. REKLAMACJA TOWARU PRZEZ KONSUMENTA
1. Kupujący może zgłosić reklamację Produktu, który okazał się wadliwy, domagając się nieodpłatnej naprawy, wymiany lub obniżenia ceny.
2. Kupujący może zgłosić reklamację Produktu, który jest niezgodny z opisem lub zamieszczanymi na stronie FiJa Handmade.
3. Reklamacje proszę zgłaszać na adres meilowy (zakładka Kontakt).
4. Kupujący zobowiązany jest odesłać reklamowany Produkt na adres Sprzedającego.
5. Sprzedający po otrzymaniu wadliwego Produktu wymieni go na nowy bądź zwróci koszty poniesione przez Kupującego (wartość Produktu, koszt wysyłki do Kupującego i koszt odesłania Produktu). Zwrotu pieniędzy na konto Kupującego dokonuje FiJa Handmade.

V. OCHRONA PRYWATNOŚCI
1. FiJa Handmade przykłada ogromną wagę do ochrony prywatności Kupujących i jako administrator danych chroni je i zabezpiecza przed dostępem osób nieupoważnionych.
2. FiJa Handmade sprawuje stałą kontrolę nad procesem przetwarzania danych oraz ogranicza dostęp do danych w możliwie największym stopniu. Dane osobowe przetwarzane są przez FiJa Handmade zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 1,3 i 5 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, w celach związanych z prowadzeniem serwisu.
3. Dane podawane przez Kupującego w trakcie składania zamówień są wykorzystywane wyłącznie do celów ewidencji sprzedaży, do kontaktowania się z Kupującym w sprawach dotyczących zamówień oraz do realizacji zamówień złożonych przez Kupującego.

VI. ZAKOŃCZENIE
1. Kupując w serwisie FiJa Handmade akceptujesz powyższy Ragulamin.

  • Polityka prywatności

    Vestibulum luctus, lacus id iaculis ullamcorper, neque nibh dapibus odio, ut dignissim metus magna ac purus. Curabitur vulputate erat viverra leo.

Facebook